ESSENS REGIONAL CZECH s.r.o.

Společnost ESSENS REGIONAL CZECH s.r.o. je zcela novou firmou (od září 2011) působící v České republice. Své produkty distribuuje prostřednictvím multi level marketingu (síťový marketing). Essens si svou pozici mezi distributory a zákazníky upevňuje prodejem kvalitních produktů za velmi příznivé ceny.

Essens používá pouze přímé distributory, cena parfémů Essens je proto velmi příznivá a dostupná.

ESSENS je společným výsledkem tvůrčí činnosti mnoha profesionálů v oborech výroby kosmetiky, výživových doplňků a síťového marketingu. ESSENS v září 2011 uvedla na trh kvalitní parfémy vytvořené z těch nejlepších vonných esencí, které potěší vaše smysly a další novinky stále přicházejí. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Z těch vzniká na území České republiky konečný produkt – parfém, který je balen do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí. Výroba na území ČR probíhá v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků. Umožňuje neustálou kontrolu kvality produktů a výrobu podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie.

Značka ESSENS v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v ní objevit například stejně vyslovované anglické slovo „essence“, které znamená podstatu, základ, ale i aromatickou esenci, která se používá při výrobě parfémů a kosmetiky. Další slovo, které lze slyšet při vyslovování ESSENS je „sense“, tedy smysl. Našimi smysly vnímáme vše kolem sebe a jsou naším nejbližším pomocníkem, který nás provází po celý život. Síťový marketing je podle mnoha odborníků jednou z nejrychlejších cest k finanční nezávislosti a splnění vlastních snů. I slovo „sen“ je proto součástí nové značky ESSENS.
V České republice pro vás bezchybný servis zajišťuje společnost ESSENS REGIONAL CZECH s.r.o. Tato společnost byla založena v srpnu roku 2011. I přes svou krátkou existenci staví svoji činnost na profesionálním týmu lidí s mnohaletými zkušenostmi v oboru síťového marketingu a poskytování servisu sítím distributorů.

Tento text byl převzat z oficiálních stránek společnosti ESSENS REGIONAL CZECH s.r.o. www.essens.cz/essens.php

Více informací o společnosti Essens Regional Czech s.r.o. naleznete na oficiálních stránkách: www.essens.cz

V nabídce společnosti Essens nyní najdete tyto produkty:

 

  •  Dámské a pánské parfémy 50ml 
  • Dámské parfémy 15ml
  • Tělové balzámy k vybraným vůním
  • Sprchové gely k vybraným vůním