Chci se připojit - registrace ZDARMA

S registrací do Klubu Essens Vám, jako stávající člen klubu, rád pomohu. Vysvětlím Vám vše potřebné a rád zodpovím vaše dotazy. Stačí, když mi prostřednictvím zde uvedeného formuláře zašlete svůj e-mail,  do textu zprávy můžete uvést i své telefonní číslo, na kterém Vás mohu kontaktovat.

Kontaktujte nás

Jakým způsobem mohu členství v Essens parfémy využít?

  1. Spotřebitel - parfémy nakupujete pro svou osobní potřebu, rodinu a známé. Hlavní výhodou jsou nákupy za výhodné nákupní ceny. Pro udržení svého členství v Essens Klubu postačí, když nakoupíte 1x za rok celkem za 20b (t.j. 2ks jakéhokoliv parfému 50ml). Nákupy tedy šetříte peníze a pokud zaregistrujete další rodinné členy nebo kamarády, pak ještě navíc získáváte z jejich nákupů slevu pro své další nákupy - až do poloviny ceny jakéhokoliv produktu (parfém, sprchový gel, tělový balzám a další).
  2. Distributor - zde nakupujete parfémy za účelem následného prodeje a výdělku. Výdělek je z aktivního prodeje (marže), mimo to si můžete zajistit i pasivní příjem. Pasivní příjem plynne načítáním bodů vašich a bodů vaší skupiny - získáváte procenta z obratu (výše procentního podílu dle celkového počtu bodů).
  3. Registrování dalších zájemců - nabídněte i ostatním možnost nakupovat s výraznou slevou. Vytvořte si pasivní příjem!
  4. Kombinace všech variant - bezesporu nejlepší varianta. Nakupujete parfémy se slevou a zároveň vyděláváte.
  5. Motivace - využijte soutěží o hodnotné ceny, máte možnost mít vlastní auto, výkonnostní prémie - mnoho dalších bonusů čeká jen na vás!